Balla bari. Jonxhe

0 LEK

Shitet nga: Besi 25 Jan 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shes. Balla bari. Jonxhe. Dhe kashte. Grur. Miser. Tesher. Cemime konkuruese ne treg
Leaflet
Në fillim