Publikuar: Dhj 27 2021 03:32

Vaj ulliri ekstra i virgjër

LEK

Publikuar: Dhj 27 03:32
Shikime: 35
Shiten 400 litra vaj ulliri ekstra i virgjër. Bio, bio, bio. Pa asnjë shtesë tjetër. Prodhim i ri, nëntor dhe dhjetor 2021. I ruajtur në enë qelqi. Pranojmë çdo lloj prove lidhur me cilësinë. I prodhuar në Lushnjë nga ullinj leçino dhe korronejk. Prodhimi i vajit është kryer nga ullinj të sapo vjelë dhe jo të magazinuar. Transport në të gjithë Shqipërinë.
600 lekë/litri.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione