Publikuar: Dhj 20 2021 09:56

Uthull molle eger

LEK

Publikuar: Dhj 20 09:56
Shikime: 56
Uthull e molles se eger
E fermentuar natyralisht me embelsine e vet pa acid acetik artificial , teper e fuqishme per vetite e saj per uljen e nivelit te kolesterolit te keq ne gjak si dhe mirmbajtjen e nivelit te glukozes .
Vjen ne dispozicionin tuaj me shumice dhe pakice ne adresen tuaj brenda Tiranes dhe jasht saj
Sasia neto 1 Liter
Ambalazh qelqi
Cmim me transport
700 lek
cmim dyqani 500 lek
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione