Shiten Fidane Thuja

400 LEK

Shitet nga: Dyqaniim 02 Tet 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shesim me shumice fidane per peme thuja, 30 cm dhe 50 cm. Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni tel/ Whatsapp/ viber +355 68 518 2445
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione