qumesht blete dhe propelis

7 000 LEK

Shitet nga: arditi 13 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shes qumesht blete 100% i mbretereshes pa hile. qumshtin e ka nje besimtar mysliman dhe njekohesisht dhe imam xhamie.
po ashtu shesim dhe propolis per sherimin e rrugve te frymmarjes dhe fytit,
100% propolis blete pa hile

qumshti ka cmimin 7000 lek te reja.

propolisi ka cmimin 700 lek te reja.
arditi
0672988889

WhatsApp:
0672988889
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione