domate te zeza

4 EUR

Shitet nga: Sidrit Brahimi 16 Korr 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
domate te zeza pakoja ka 100 fare dhe kushton 4 euro faret vijne nga amerika mbijne 100 perqind e fareve
Sidrit Brahimi
0673797469
Leaflet
Në fillim