Shitet Rrush Muskat per Vere dhe per Raki

50 LEK

60 LEK

Shitet nga: emiljano 05 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Shesim rrush Bio muskat Kanella, Ada. Rrushit i jane bere vetem sperkatje bio te blera ne itali .Sperkatjet e fundit jane bere 20 korrik .
Perdorim vetem pleherim organik .
rrushin mund te vini ta shikoni ne Vresht, mund te vini dhe diten e vjeljes .
emiljano
0697298792
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione