shitet caj bliri

10 LEK

Shitet nga: fatmir ademaj 03 Korr 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
shitet caj bliri me 10mij lek kilogrami me pakic dhe 9 mij me shumic esht caj kurative ndaj gripit ka arom shum te mir
fatmir ademaj
0696154895
Leaflet
Në fillim