rrjete polietileni

0 LEK

Shitet nga: Paqesor 05 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Firma jone tregeton these rrjete per amballazhimin e produkteve bujqesore,rrjete mbrojtese per skeleri,tenda,vreshtari,pemtari(kundra bresherit) dhe sera.
Paqesor
0684019502
Leaflet
Në fillim