Lajthia Mokra Trebinje Pogradec

0 LEK

Shitet nga: Fari 16 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Lajthia Mokra Trebinje Pogradec
Lajthi italiane e madhe dhe me super cilesi.
Cmimi i arsyeshem.
Per me shume kontaktoni ne numri i telefonit
069 95 60 213
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione