Fidanishte Pogradec Guras

0 EUR

Shitet nga: Arsid Arsidi 17 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
"Fidanishte pogradec" Fidane te ndryshem si Molle( fuxhi & gran smit) , Dardhe,( samta maria )pjeshke,(nektarina kaldes dhe venus ) Qershi,(ferovia burlat) Geshtenja, etj Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel : 0665285796 ..
Arsid Arsidi
0665285796
Leaflet
Në fillim