Publikuar: Jan 22 2018 08:36

Fidanishte Frutore dhe Dekorative

LEK

Publikuar: Jan 22 08:36
Shikime: 234
Shesim fidane frutore dhe dekorative te varieteteve dhe madhesive te ndryshme.Fidanet jane te certifkuara nga Enti Shteterore i Farave dhe Fidaneve Tirane

Fidane hardhie : 1- Sheshi Bardhe
2- Sheshi i Zi
3- Merlot
4- Muskat Ada
5- Muskat Hamburg
6- Black Magic
7- Hibrid i Bardhe
8- Hibrid i Kuq
9- Hibrid i Zi
10 - Tajge e Bardhe (Greke)

Fidane Uliiri : 1- Frontoi
2- Korronek

Fidane Qershie : 1- Napoleon

Fidane shege: 1- Dividishe te embel

Fidane Pjeshke - Aleksandria
Fidane Nekatarine 1- Kalltez 2000 (pjekja korrik)
2- Bigban (Pjekja fillim qershori)
3- News-top pjekja fillim qershori)

AGRUME
Mandarina -Klementina
Limona Kinez*

Fidane Kumbulle - Tropojane

Fidane Arre


Fidane Dekorative (madhesi te ndryshme )

Ullinj dekorative (rreth 20 vjecare)

Liguster - Gjatesi te ndryshme deri ne 4m (2000 rrenje)

Fidane Ekuilipsi

Palma

Oleander

Bush

Dafina

Manaferra te buta

Ylqe

Tuja

Leylander

Bredha

Laur etj


Per cdo informacion mund te kontaktoni.Faleminderitnëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione