Sherebele 100% BIO (paketime sipas deshires)

500 LEK

Shitet nga: Ee 04 Gush 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes sherebele mali te prodhuar ne Veri te Shqiperise . Sherebela eshte 100% organike dhe e paster nga kimikatet. Mund te perdoret si çaj qetesues sherues ose edhe ne tryezen e familjes tuaj.Çmimi shume i arsyeshem ne varesi te sasise qe porosisni.
Me nje klikim mund te shikoni efektet pozitive te provuara shkencerisht qe ka kjo bime.
Paketimet e vogla vijne me cmim okazion 500lek/paketimi ,bashke me transportin e perfshire.
Per ata qe jane te interesuar per sasi dhe ofrojne cmim te arsyeshem , disponojme mbi 100 kuintal sherebele te cilesise me te mire. Kontakt per cdo pyetje apo porosi: 0684677712
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione