BORONICE E THATË

2 500 LEK

Shitet nga: Mondi 27 Sht 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes boronice te tharë me shumice dhe pakice e mbledhur ne bjeshket e Vermoshit
Sasia me shumice deri ne 3 kvintal
Leaflet
Në fillim