Shtylla rrushi ,sere

1 LEK

Shitet nga: Alfred 12 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Kemi githe cfare do lloji pantierash sere e shm tjera japim garanci per bantierin dhe trasporti falas ku do dhe cmimi i arsyshem.
Leaflet
Në fillim