Shiten Ullinje

2 000 LEK

3 000 LEK

Shitet nga: Ullinje 30 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shiten ullinje te rritur ne Barbullinje, Lushnje. Ullinje jane 5 vjecar dhe shume te zhvilluar.
Ullinje
0696638649
Leaflet
Në fillim