Shesim patate te cilesise

0 LEK

Shitet nga: Sabri Sot 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shesim patate shume cilesore
Kam perafersisht 40-50 ton
Per cdo informat shtese ne numrin a telefonin si dhe ne Viber +37744265236
Gjindem ne Kosove
Leaflet
Në fillim