Shes prodhime bujqesore :(Fasule,lule dielli.etj).

0 LEK

Shitet nga: Berti 03 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
( fasule,lule dielli,grure,miser,luljum,tershere,elb,hurdha,qepujka te bardha,fare jonxhe dhe terfil,bajame,lajthi,arra...etj
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione