Rrush ,shesh i zi dhe shesh i bardhe

0 LEK

Shitet nga: ALEKS 31 Gush 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Pershendetje,, Shesim rrush vendi me shumice me nje super c'mim ,varieteti shesh i zi dhe shesh i bardhe te shkelqyer per prodhimin e rakis dhe veres ,hardhia eshte vendase me mbi 40 vjet prodhimi,.. per cdo informazion jeni te mirpritur te na telefonini ne numrin 0692863373
Leaflet
Në fillim