Rrush per ver e raki

60 LEK

Shitet nga: Niku 05 Gush 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shes rrush me shumic per ver e raki rrushi esht pa vaditje dhe parcela ne koder rrush sangiovese e merlot shum I mir per me shum hajdeni e shikoni rruga esht asfalt deri tek parcela
Leaflet
Në fillim