Patate dhe Fasule

400 LEK

Shitet nga: Adri 23 Sht 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Vetem te interesuarit seriozisht te contaktojne jan si ne foto.
Leaflet
Në fillim