Publikuar: Mar 01 2022 10:44

VAJ ULLIRI I ARDHUR NGA GREQIA

LEK

Publikuar: Mar 01 10:44
Shikime: 1
SHESIM VAJI ULLIRI 800 LEK LITRI .I ARDHUR NGA GREQIA .EKSTRSA I VIRGJER ,ME CILESINE ME TE LARTE TE MUNDSHME.
TRANSPORTOJME NE TE GJITHE SHQIPERINE.
PER RESTORANTE ,FAMILJE DHE SHUMICA.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione