Fidane

0 LEK

Shitet nga: Amir 30 Sht 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Ju ofrojme fidane importi nga vendet e BE ( Poloni,Angli,Itali etj ), shume kualitative te klases se pare me Pasaporten Fitosanitare, Certifilate origjine dhe Deklaracione si dhe cmime te volitshme.

1.ARONIA(lloji Aronia Melanocarpa-Nero),
2.MJEDRA (te llojeve:Polka,Polana,Willamet,Miker,Tulamen,Glen Ample,Cowichan,Radziejowa dhe sorta te reja shume produktive:Poemat dhe Polonez.),
3.DREDHEZES (te llojeve:Senga Sengana(sort Gjermane nga llojet e rralla te Dredhezes Industriale),Honeoye,Elsanta,Elegance,Albion,San Andreas,etj),
4.BORONICES (te llojeve:Duke,Earliblue,Bluecrop,Bluegold,Elliott etj),
5.GOJI BERRIES,
6.MOLLE,
7.DARDHE,
8.KUMBULLE,
9.QERSHI,
10.PJESHKE,
11.KAJSI,
12.BADEM,
13.LAJTHI,
14.ARRE,
15.VISHNJE,
16.FTUA,
17.RRUSHIT per Vere si dhe RRUSHIT te tavolines (afer 20 sorte(lloje) te Rrushit).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione