SHITET RARE JONXHE ME SHUMICE/PAKICE

Shitet nga: ------------ 14 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shitet fare jonxhe me 3 mije lek te vjetra / kilogram.
Jonxha shitet me shumice/pakice , dhe jane rreth 700-750 kg. Jonxha eshte e paster
Kontaktoni ne nr e tel: 0675705977... 0676910137
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim