FIDANISHTE

Shitet nga: XHUMA HALIMLLARI 11 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
PRODHIM-TREGETIM-FIDANA;
HARDHI:vranac-shesh i zi dhe i bardhe-merlot-debine-muskat hamburg-kardinal mavrut etj
MOLLE:Starking-Fuxhi-Gold-Gransmith-Hajdare
KUMBULLA
QERSHI
DARDHA
PJESHKA
KAJSI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim