Rrush

0 LEK

Shitet nga: Llazar 26 Sht 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Rrush terroldo , per vere dhe raki ,perqidja e sheqrit eshte 20 , kush eshte i interesuar te kontaktoj 0698744581
Leaflet
Në fillim