Shitet Rrush shesh i bardhe dhe shesh i zi

60 LEK

Shitet nga: Armand Karaj 24 Sht 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gramsh
Shitet rrush shesh i bardhe dhe shesh i zi , vendodhja Gramsh, shitet me shumice , 60 lek kilogrami
Armand Karaj
0696962276
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione