Rrush Shesh i Bardhe & Shesh i Zi

60 LEK

Shitet nga: Armand Karaj 24 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gramsh
Shitet rrush shesh i bardhe dhe shesh i zi , vendodhja Gramsh , shitet me shumice 60 Lek kilogrami
Armand Karaj
0696962276
Leaflet
Në fillim