Ullinj korronek

0 LEK

Shitet nga: Fidanishte Durim Kaja 12 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shesim ullinj dhe agrume nga te gjitha llojet .
Ullinj frantoj
Ullinj lecino
Ullinj korroneg
Ullinj korrotini
Ullinj kallamon
Krips berati etj
Cmimet nga 250-350 sipas lartesis dhe sasise
Ullinj 1 vjecar 2 dhe 3 vjecar
Fidanet jane te certefikuar dhe kontrolluar nga “ENTI SHTETEROR I FARERAVE” .
Siguri 100% per varietetet
Transport ne te gjith shqiperin
Fidanishte Durim Kaja
069 26 555 33
Leaflet
Në fillim