shiten fasule

110 LEK

170 LEK

Shitet nga: piro 12 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
shesim fasule vendi . cmimi 110 lek . shitet dhe miser
Leaflet
Në fillim