Shes vaj ulliri

550 LEK

Shitet nga: Eno 26 Nën 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Vaj ulliri me cilesi dhe siguri maksimale 100% bio nga kodrat e Mallakastes shitet me cmim oferte 550 leke per liter. Per porosi mbi 100 liter transporti falas.
Leaflet
Në fillim