Rrush

0 LEK

Shitet nga: Ani 11 Sht 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Tregtojme rrush me cilesi te larte dhe shije!Per konsum te perditshem , per raki dhe vere.Produkt i fresket nga vreshtat e Panahorit me pronar Z.Bashkim Metaj.
Cel : 0684838532
Ani
Leaflet
Në fillim