Konkuart bime super cilesi

0 LEK

Shitet nga: Fidanishte Durim Kaja 18 Nën 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shesim konkuarta me cmime shumice dhe pakice . Lartesi 110-170 cm . Cmimi 500-800 lek
Fidanishte Durim Kaja
069 26 555 33
Leaflet
Në fillim