Hudher organike

1 LEK

Shitet nga: Hudher 16 Korr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shesim hudher shum cilesore me shumic dhe pakic prodhuar ne menyr organike.
Leaflet
Në fillim