Fidanishte,ullinj,frantoj,lecino, te gjitha llojet

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Makina te ndryshme 28 Qer 15:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Fier
Shesim fidan : manderina,limona portokalle te shartuara me nerenx dhe trifoljol
Ullinj te gjith varitetet per vaj dhe per kripje
Frantoj,lecino,korroneg,kallamon etj
Tek ne do te gjeni cilesi dhe garanci.
Cmime konkuruese ne treg .cmimet variojn sipas lartesis se mallit nga 2500-4000 lek te vjetra.
Makina te ndryshme
0698720628
Leaflet
Në fillim