Fidan Ullinjsh 2-Vjecar

300 LEK

Shitet nga: Santi 27 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten fidan ullinjsh .
Të lloji koronek dhe frantoji.
Fidanët janë 2 -vjeçarë .
Me shumicë dhe pakicë .
Cmimi varjon sipas sasisë përkatëse.
Per kerkesa me pakice 3 mije leke te vjetra per fidan .
Per kerkesa me shumice varion cmimi dhe me i lire.
Leaflet
Në fillim