Publikuar: Pri 02 2022 08:47

shiten vazo me Aloe Vera

LEK

Publikuar: Pri 02 08:47
Shikime: 126
Shiten vazo te madhesive te ndryshme me Aloe Vera ne Lagjen Kala Elbasan.
Adresa: Lagjia Kala, Rruga Egnatia, Prane kopeshtit "Tomy-, Jerry", Elbasan.

Çmimet jane te arsyeshme dhe variojne sipas madhesise te vazove nga 100- 500 leke te reja. Per me shume njoftoni ne numrin e telefonit ne dispozicion.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
126
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione