Fare Jonxhi - SUPER - E trinuar

5 000 LEK

Shitet nga: Landi 02 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Kam fare janxhi, me shume se 150kg.

Ndodhet ne Balldren, Lezhe - Jo ne Elbasan.

Fara eshte marre ne vitin e peste, jonxhe shume e mire dhe me ka dale tolerant ndaj thatesires dhe lageshtires.

Nese jeni te zones hajdeni shiheni dhe pyetni edhe ata qe e kane korrur se cfare jonxheje ka qene.

Ne foto eshte e pa trinuar. Do te trinohet, pra e merr super te paster.

5 mije te vjetra kilja.

Far janxh, jonxhe, janxhe
Leaflet
Në fillim