fare jonxhe 067277455

1 LEK

Shitet nga: zzzzzzz 07 Tet 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
fare jonxhe/far janxhe/jonxhe

Fare Jonxhe vendi fillimisht e ventiluar, e trijuar pastaj e ventiluar perseri. Shume e paster dhe pa lende te huaja.
Rezistente shume e mire ndaj demtueseve te tokes
Rezistente mesatare ndaj thatesires
Rezistente shume e mire ndaj permbytjes

Per me shume informacion kontaktoni per interesim bleres serioz me shumice dhe pakice
0672774555
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione