Shitet rrush muskat

0 LEK

Shitet nga: Beko 21 Gush 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Rrush muskat i cilesise shume te mire, varietet "hamburger" dhe "ada". Te interesuarit mund te tel.ne nr.0693390002. Çmimi do te vendoset ne vend,pasi ta shihni rrushin.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione