fare jonxhe

1 LEK

Shitet nga: yyyyyyy 07 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
fare jonxhe/far janxhe/jonxhe

Fare Jonxhe vendi fillimisht e ventiluar, e trijuar pastaj e ventiluar perseri. Shume e paster dhe pa lende te huaja.
Rezistente shume e mire ndaj demtueseve te tokes
Rezistente mesatare ndaj thatesires
Rezistente shume e mire ndaj permbytjes

Per me shume informacion kontaktoni per interesim bleres serioz me shumice dhe pakice
0672774555
yyyyyyy
0672774555

WhatsApp:
0672671400
Leaflet
Në fillim