Erush muskat ada dhe hamburger

0 LEK

Shitet nga: Beko 29 Gush 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet rrush muskat per tavoline dhe per raki.
Vendndodhja Fllake Durres. Te interesuarit mund te telefonojne ne nr.0693390002. Çmimin e vendosim pasi ta shikoni rrushin.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione