Vaj ulliri 100% BIO

500 LEK

600 LEK

Shitet nga: Vaj Ulliri 24 Jan 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Shitet Vaj Ulliri 100% Bio dhe origjinal.
Ulliri nuk i eshte ber sperkatje gjat gjith vitit dhe prandaj esht verte( Bio)
Pranoj çdo lloj analize per vlerat ushqyse dhe gjithçka tjeter qe i perket cilesis natyrale, dhe nese produkti nuk esht Bio ju kthejm dyfishin e pageses qe keni kryer.
Çmimi 500 lek litri me shumic
Cilesi e garantuar !
Vaj Ulliri
0692615327
Leaflet
Në fillim