Shes vaj ulliri 100% bio

600 LEK

Shitet nga: Agim 02 Dhj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Shitet vaj ulliri 100% bio, ekstra i virgjer.
Prodhimi ka filluar, jeni te mirepritur gjate berjes se vajit ne fabrike. Dergese ne Tirane nga ana ime me shpenzimet e mija cdo jave per porosi te vogla. Vaji eshte i ketij viti nga kualitet te larte ulliri si kalinjot, koroneq, vajs berati dhé ne fabrike te vitit 2019 certifikuar me ISO 9001 nga ku prodhohet vetem vaj i cilesise superiore.
Prodhim i pritshem rreth 1200 litra, shumice dhe pakice. Mund te beni analiza ku te deshironi, nese nuk rrezulton 100% vaj ulliri atehere analizat i paguaj une. Jeni te mirepritur. Çmimi 600 leke/kg, 0675492644
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione