Fare jonxhe

1 LEK

Shitet nga: yyy 07 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
fare jonxhe/far janxhe/jonxhe

Fare Jonxhe vendi fillimisht e ventiluar, e trijuar pastaj e ventiluar perseri. Shume e paster dhe pa lende te huaja.
Rezistente shume e mire ndaj demtueseve te tokes
Rezistente mesatare ndaj thatesires
Rezistente shume e mire ndaj permbytjes

Per me shume informacion kontaktoni per interesim bleres serioz me shumice dhe pakice
0672774555
Leaflet
Në fillim