Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane, Furgon

1 500 LEK

Shitet nga: endrit domi 16 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Transport mallrash dhe objektesh me cmime te arsyeshme dhe cilesi bashkohore.

Duke filluar nga 1500 leke te reja (e diskutueshme) dhe komunikim me nje njeri, efikas dhe njerezor.

Cmimet pa kripe dhe piper; telefono tani per diskutim me ane te telefonit apo takime. Pergjigjet dhe dhenia e cmimeve jane falas.


+355699337781 telefono tani!
endrit domi
+355699337781
Leaflet
Në fillim