Transport Makinash Itali gjerma Shiperi 0695555270

Shitet nga: Urimi 14 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR   10 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Transport Makinash Gjermani Itali Shqiperi ne qdo vend te italise duke filluar nga puglia marche emilja romana liguria etjer tejer jemi ne disponimin tuaj ju porosisni ne I sjellim korrekt dhe shpejt nr tel it meti .
. +393200689297 she nr it 00393317782451..
Albania Urimi 0695555270 watsap viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim