Makina Me Qera

Shitet nga: Agjensia Edes Dje 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Oferta :
VolksWagen Polo 1.4 Nafte Super Ekonomike
Golf 4 Automat - 2001 per +20dite Keto makina i perfitoni me 20Euro/Dita
C-Class 2003 Automat +20 Dite e perfitoni me cmimin special perj 27Euro/Dita
Golf 5+ Automat 2006 +30Dite e perfitoni me cmimin 25Euro/Dita
Golf 5+ Automat 2007 +30Dite e perfitoni me cmimin 27Euro/Dita
VolksWagen Touran 2004 familjar +20Dite e perfitoni me cmimin special prej 25Euro/Dita
Audi A4 2005 Automat +20Dite e perfitoni me cmimin 27Euro/Dita
VolksWagen Passat 2005 +15 Dite e perfiton ime cmimn 30Euro/Dita
Makinat tona jane te sigurta, me servise te kryera ne kohen e duhur ne koncensionaret perkates.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim