MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 20 EURO

Shitet nga: Agjensia Edes Dje 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Nese kerkoni nje mjet komod dhe t esigur atehere ne mund te adresoheni te ne, makina duke filluar nga 10 euro/dita, te sigurta, komode, te shpejta. EDES eshte gjithmon prane jush. Kontaktoni ne Nr te tel 0682082784
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim