TRASPORT KOMBETAR

0 LEK

Shitet nga: Roxhens 22 Dhj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Ofrojme sherbime trasporti te shpejt dhe te sigurt kombetar . Per info te metejshme na kontaktoni me nr e cel.
Roxhens :0696341724
Mikel : 0692313421
Roxhens
0696341824
Leaflet
Në fillim